עבור

מזג אוויר

מזג האוויר בפיליון

מים זורמים ורעננות של הים האגאי.

אביב!

אפריל – מאי – יוני בפיליון

באביב מזג האוויר בפיליון וטמפרטורות מתנודדות בטווח 20-24 מעלות. הים נקי ובצבע כחול בהיר, תמיד מוכן לקבל את האורחים של פיליון, לרענן אותם ולהזכיר להם שהקיץ תמיד חוזר למקום, שבו נחו האלים האולימפיים.

הפרחים המופרחים יוצרים תמונה צבעונית, התושבים מתכוננים לפסחא, המקומיים והתיירים מטיילים במדרכות האבן של הרחובות ובשבילי ההר השקוע בירק והכל מזכיר שהמקום נבנה כדי לנוח ולהתרענן. רנסנס הרגשות וחיפוש אחרי המסורת ומנהגים המקומיים, תענוג של עושר התרבותי.

במיוחד לאלה שהאובים ללכת ברגל ולחובבי הטבע הסוף של אפריל, החודשים מאי ויוני /גם כן ספטמבר ואוקטובר/ זאת התקופה האידיאלית לטיולים ליד הים או בהר בפיליון!

קיץ!

יוני-יולי-אוגוסט בפיליון

מזג האוויר בפיליון בקיץ במיוחד ממש טוב הודות לטמפרטורות הקלות של 24-27 מעלות ולרעננות של ההר. הים נקי ורגוע ועם מים בטמפרטורה שלא מפתיעה כשאר נכנסים בו.

הצמחייה, הפרחים ופרות המקומיים מביעים את התרומה שלהם ובשילוב עם הטיולים, הסיבובים, ההופעות, הפעילויות, אירועי הספורט, פסטיבלים המקומיים והירידים ממלאים ברשמיםורגשות את אורחינו.

סטיו!

ספטמבר-אוקטובר בפיליון

בזמן בסטיו בפיליון, הטמפרטורה הממוצעת היא בין 20-24 מעלות, אבל הים נשאר בחום שמאפשר שחיה ותענוג מחופים המדהימים של ביוון.

ההר גם תורם לסטיו כאשר במדרונות שלו מתחילים להופיע תפוחי עץ, ערמונים ואגוזי מלך.

לאלה שאוהבים חופשה בסביבה יותר רגועה, רחוק מתיירות המונית, התקופה מאמצע של ספטמבר ועד לסוף אוקטובר היא המתאימה ביותר להם משום שהטמפרטורה נשארת נעימה והים מעוד נקי.

בתקופה ספטמבר-אוקטובר פיליון מצפה לאורחים כדי להעניק להם שעות אין סופיות של טיולים, סיבובים וביקורים במקומות שיזכירו להם על החופשה לזמן ארוך כשאר יחזרו הביתה.

Book Direct & Enjoy Privileges
Best Price Guarantee
Flexible Cancelation Policy
Free Welcome Drink

Offers
ESPA
ESPA
ESPA