עבור

מקום

פלאמינגו בית המלון פיליון – כאשר אתם צריכים לנוח. - Flamingo Hotel
פלאמינגו בית המלון פיליון – כאשר אתם צריכים לנוח.
תמצאו את המיתוס, צאו בטבע, תגשימו את חלומותיכם.
פלאמינגו בית המלון פיליון, זה אומר ללכת בעקבות ריגס פראוס, לראות את האטרקציות ההיסטוריות, לשחות במים הטהורים של ים כחול ובהיר, להירגע בהקשבת הלחישה של הים. להרגיש את השלום, לנשום את האוויר הנקי, לטעם את המאכלים המקומיים, לשתות "ציפורו" ויין המקומיים. פלאמינגו זה להיפגש עם אנשים, ליהנות מחופש שלכם, לבלות בטיול שאי-אשפר לשכוח בבית המלון פלאמינגו פיליון.
לנוח בפיליון, איפה שהשמש בלולה בכחול של הים האגאי, איפה שהמיתוס נעלם במסורת. תבואו לחורפטו בפיליון להגשים את המיתוס שלכם, לגלות מה עושה את ההבדל ופלאמינגו בית המלון פיליון שמבטיח לכם טיול בלתי נשכח לכל החושים. המיתוס חי כאן – מצאו אותו!
כאשר הפגרה הדבר החשוב ביותר לחופשה שלכם, פלאמינגו בית המלון בפיליון – הבנוי בסגנון של פיליון סמוך לחול הזהב ומעוטר עם רצון, מוצע בתור הפתרון האידיאלי. בסביבה הנעימה הזאת – עם המגוון הרחב של צבעי הפרחים והשמש, המיקום שלנו ליד הים מציע אפשרות לחופשה אמתית, להשתזף, לקרוא ,לשחק ביחד עם החברים.
בערב ובשעות אחרי צהריים, השלום והשלווה של הבית המלון שלנו מטים מראש לשיחות נעימות עם קפה או שתייה. הרצון הזה אפשר להגשים גם מחוץ למלון - צד הקדמי וצד הכתף של המקום מכוסה באריחים ופרחים מלבלבים.
פלאמינגו בית המלון בפיליון על החוף היפה, כמו הציפורים הנודדות גילו את סודות ההארחה והצרכים האמתיים של האורכים. אנחנו מצפים לכם לחופשה נעימה וללא דאגות.
פלאמינגו בית המלון בפיליון אחד בין היפים והמוחזקים ביותר מתוך המלונות בפיליון. ראו את כל המתקנים שיש לחדרים שלנו. האזור פיליון והמלון שלנו מחכים לכם.

מקומות מועילות בסביבה:

- מאפייה ב150 מטרים מרחק
- מסעדות ב100 מטרים מרחק
- עיתונים ב200 מטרים מרחק
- מיני שוק ב200 מטרים מרחק
- בית מרקחת ב10 דקות נסיעה
- מרפאה ב15 דקות נסיעה
- מגרש משחקים ממש סמוך אלינו
- תחנת אוטובוס ב200 מטרים מרחק
- נמל תעופה קרוב מאוד אלינו

Book Direct & Enjoy Privileges
Best Price Guarantee
Flexible Cancelation Policy
Free Welcome Drink

Offers
ESPA
ESPA
ESPA