עבור

המראות בפיליון

אתרי תיירות בפיליון

בית המלון פלאמינגו נמצא רק ב300 מטר ממרכז של חורפטו וב30 מטר מהים, כאשר מציע אפשרויות לחופשה נעימה עם טיולים לאתרים מעניינים בפיליון.
עם נקודת ההתחלה בית המלון פלאמינגו ועם קצת הליכה תוכלו להכיר כל המקומות של יופי הטבע ותיירות שמציע פיליון. כל החופים הידועים בפיליון, אך גם החופים הרגועים רחוקים מהתיירות הציבורית ב- אג' סרנדה, פריזנה, טורקו, אנאליפסי והליצה.


האזור של מיטצלה עם מערות ענקיות, שבו הושמד חיל הים של קסרקס /שנת 480 לפני הספירה/ היום משרת כמקלט הטבעי לכלב ים התיכוני – נזיר ולדולפינים מהאזור וגם לאלה מ- אלוניסו.


כאשר מבקרים את אתרי התיירות של פיליון כדאי לא לפספס את הכפרים, זגורה עם בית הספר "ריגה פראו", תפוחי העץ המפורסמים "זגורין", הריבות, צמחי המרפא, המאכלים השונים, ציפורו המקומי, היינות, וגם כן את אירועי התרבות השונים וספריה ההיסטורית המקומית.


תתרשמו מבתי התפילה והכנסיות באזור, כל הם בזיליקות בשלוש חלקים וגגות מרוצפות באבנים, כדאי לבקר בכנסייה העתיקה "ניקולאי הקדוש", במרכז הסקי "אגריולבקס" בחניה, מקרירכי שמפורסם עם יצור פרחים, וגם כן פורי הנקרא "מרפסת של פיליון", שמציע נוף נפלא אל פיליון המזרחי, הים האגאי, סקיאטוס, סקופלוס וכמובן חלקידיקי /אם מזג האוויר מרשה/ - אלה הם חלק מאתרי התיירות של פיליון שכדאי להכיר.

Book Direct & Enjoy Privileges
Best Price Guarantee
Flexible Cancelation Policy
Free Welcome Drink

Offers
ESPA
ESPA
ESPA